تيترآنلاين - مارادونا از مردان خود ستایش کرده است - نسخه قابل چاپ

هیچ بازیکنی 30 درصد مسی و توز هم نیست

مارادونا از مردان خود ستایش کرده است

4 تير 1389 ساعت 12:35

مارادونا مربی آرژانتین گفته هیچ بازیکنی را در جام جهانی ندیده که به گرد پای لیونل مسی و کارلوس توز، دو بازیکن تهاجمی تیمش برسند


تيترآنلاين - سايت گل دات كام نوشت: دیه‌گو مارادونا مربی آرژانتین گفته هیچ بازیکنی را در جام جهانی ندیده که به گرد پای لیونل مسی و کارلوس توز، دو بازیکن تهاجمی تیمش برسند.

او می‌گوید: «حتی 30 درصد هم نه! در این جام جهانی حتی بازیکنی ندیدم که 30 درصد مسی باشد. نمی‌دانم فردا به من خواهند گفت متکبر یا نه، اما من حتی بازیکنی که 30 درصد توز باشد را هم ندیده‌ام. کارلوس وقتی بازی می‌کند شما را به هیجان می‌آورد. می‌فهمید؟»

مسی مدت‌ها مورد انتقاد بود که برای تیم ملی بهترین بازی‌اش را انجام نمی‌دهد، اما مارادونا نظر دیگری دارد: «از لیو تشکر می‌کنم، چون او می‌خواهد به این سبک بازی کند. او خوب است، خوشحال است و از بازی لذت می‌برد و می‌خواهد بازی کند. هر کسی که می‌گوید مسی سرود ملی آرژانتین را نمی‌خواند و ناراحت هست بشنود: آقایان! کدام بازیکن دلش می‌خواهد ببازد و از باخت خوشحال می‌شود؟ خب ما هم در مرحله مقدماتی می‌باختیم!»

او درباره پست مسی می‌گوید: «دوست ندارم او ایستا باشد. می‌خواهم حس کند به توپ نزدیک است، چون این مساله به ما فرصت ضدحمله، ایجاد موقعیت و پاس گل می‌دهد. به مسی گفتم هیچ کسی به من نگفت کجا باید بازی کنم. پس نمی‌توانم به مسی بگویم کجا بازی کند. او خودش باید تصمیم بگیرد کجا حضور یابد. مسی باید بگوید توپ مال من است. دوستان، هیچ کس مانند من این حرف مسی را نمی‌فهمد. وقتی به سن او بودم دقیقا همین کار را انجام می‌دادم و حالا نوبت اوست.»


کد مطلب: 493

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcjftexzuqeh.sfu.html?493

تيترآنلاين
  http://titronline.ir