تيترآنلاين - حسین فرجی: حزب پیروز تونس(حزب النهضه)کپی برابر اصل جمهوری اسلامی ایران - نسخه قابل چاپ

حسین فرجی: حزب پیروز تونس(حزب النهضه)کپی برابر اصل جمهوری اسلامی ایران

5 آبان 1390 ساعت 21:21

فرجی با اشاره به پیروزی حزب "نهضت" به رهبری "راشدالغنوشی" در انتخابات تونس افزود:
«این شخص سال هاست با جمهوری اسلامی روابط بسیار حسنه ای دارد و از ارادتمندان [امام] خمینی است. او دقیقا الگوی خود را بر اساس روش جمهوری اسلامی برگزیده است.»


فرجی: غرب می داند که بعد از سقوط دیکتاتورهای منطقه، اسلام گراها حکومت را در دست خواهند گرفت اما نمی تواند کاری بکند چون مردم خودشان می خواهند که اسلام و قوانین اسلامی بر آن ها حاکم باشد
به گزارش جام نیوز؛ "حسین فرجی" (مجری شبکه سلطنت طلب پارس) در برنامه "ایران نو" به تحلیل و بررسی گسترش موج بیداری اسلامی در سطح منطقه پرداخت و گفت: 

«پیروزی اسلام گراها در منطقه می تواند تاثیرات بسیار مهمی داشته باشد. بدین صورت که در سایر کشورهای آزاد شده از بند دیکتاتورها مثل مصر و لیبی تاثیرات بسیار زیادی دارد. آنچه در تونس دیدیم نشان داد که اگر انتخاباتی برگزار شود در کشوری مثل مصر، یقینا "إخوان المسلمین" با درصد بسیار بالایی رأی می آورند.» 

وی افزود: «غرب می داند که بعد از سقوط دیکتاتورهای منطقه، اسلام گراها حکومت را در دست خواهند گرفت اما نمی تواند کاری بکند چون مردم خودشان می خواهند که اسلام و قوانین اسلامی بر آن ها حاکم باشد.»
فرجی در خاتمه با اشاره به پیروزی حزب "نهضت" به رهبری "راشدالغنوشی" در انتخابات تونس افزود: 

«این شخص سال هاست با جمهوری اسلامی روابط بسیار حسنه ای دارد و از ارادتمندان [امام] خمینی است. او دقیقا الگوی خود را بر اساس روش جمهوری اسلامی برگزیده است.»


کد مطلب: 3410

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcj.vetfuqexysfzu.html?3410

تيترآنلاين
  http://titronline.ir