تيترآنلاين - نمایندگان اگر مردمی باشند همواره موفق خواهند بود - نسخه قابل چاپ

نمایندگان اگر مردمی باشند همواره موفق خواهند بود

23 تير 1392 ساعت 9:25

طرحی توسط برخی نمایندگان مجلس تهیه شده است که در صورت تصویب نهایی در مجلس و تائید شورای نگهبان، وکلای ملت مجاز به حمل سلاح، اخد پاسپورت سیاسی و طرح ترافیکی دائمی می‌شوند


سخنگوی کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به طرح «حفظ حقوق غیر مادی نمایندگان» گفت: نمایندگان هیچ نیازی به حمل سلاح ندارند، چرا که جمهوری اسلامی ایران یکی از امن منطقه و حتی جهان است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، شهباز حسن‌پور نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس با اشاره به طرح موسوم به «حفظ حقوق غیر مادی نمایندگان» که براساس آن نمایندگان مجلس مجاز به حمل سلاح، اخد پاسپورت سیاسی و طرح ترافیکی دائمی می‌شوند، گفت: دقیقا از جزئیات این طرح مطلع نیستم ،ولی شخصا مخالف آن هستم.

وی افزود: معتقدم نمایندگان هیچ نیازی به حمل سلاح ندارند، چرا که جمهوری اسلامی ایران یکی از امن منطقه و حتی جهان است.

سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس خاطر نشان کرد: تا کنون از هیچ سلاحی استفاده نکرده‌ام و در صورت تصویب این طرح نیز از سلاح استفاده نخواهم کرد.

نماینده سیرجان و بردسیر در ادامه به اخذ طرح ترافیکی توسط نمایندگان حتی پس از پایان دوره نمایندگی‌شان اظهار داشت: نمایندگان باید مردمی بوده و همچون مردم از قوانین مربوط به طرح ترافیک استفاده کنند.

وی افزود: معتقدم نمایندگان اگر مردمی باشند همواره موفق خواهند بود. 

طرحی توسط برخی نمایندگان مجلس تهیه و امضا شده است که در صورت تصویب نهایی در صحن علنی مجلس و تائید شورای نگهبان، وکلای ملت مجاز به حمل سلاح، اخد پاسپورت سیاسی و طرح ترافیکی دائمی می‌شوند.


کد مطلب: 5931

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcj.teifuqehvsfzu.html?5931

تيترآنلاين
  http://titronline.ir