تيترآنلاين - افزایش قیمت‌ها تناسبی با توان خرید مردم ندارد - نسخه قابل چاپ

افزایش قیمت‌ها تناسبی با توان خرید مردم ندارد

12 تير 1390 ساعت 22:09

پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قدرت خرید مردم کاهش یافته است


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که دولت باید پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قیمت‌ کالاهای مختلف را با شیب ملایمی افزایش می‌داد، گفت: با توجه به این که حفظ عدالت و حمایت از اقشار کم‌ درآمد جامعه از اهداف اصلی اجرای این قانون است و افزایش قیمت کالا‌ها باید متناسب با توان خرید مردم باشد. 

"فرهاد دلق‍پوش" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت ، با بیان این که پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قدرت خرید مردم کاهش یافته است، تصریح کرد: دولت باید پس از اجرای این قانون قیمت کالاهای مختلف را با شیب ملایمی افزایش می‌داد.

دولت از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها جلوگیری کند

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها با ایرادهایی رو‌به‌رو بوده است، افزود: دولت باید با مدیریت مناسب از افزایش بی‌رویه قیمت کالا در بازار جلوگیری کند.

وی با بیان این که حفظ عدالت و حمایت از اقشار کم‌ درآمد جامعه از اهداف اصلی اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها است، اظهار کرد: افزایش قیمت کالا‌ها باید متناسب با توان خرید مردم باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت باید با برقراری تعادل میان افزایش قیمت کالا‌ها و توان خرید مردم، قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کند و به عدالت و حمایت از اقشار کم‌ درآمد جامعه که از اهداف اصلی اجرای این قانون است برسد


کد مطلب: 2707

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdch.vnit23nqqftd2.html?2707

تيترآنلاين
  http://titronline.ir