تيترآنلاين - انتقاد مارادونا از تیم آرژانتین - نسخه قابل چاپ

انتقاد مارادونا از تیم آرژانتین

ايسنا , 11 تير 1393 ساعت 20:27

تغییرات مثبت و حرکت رو به جلوی در تیم دیده نمی‌شود. من حسی قوی شبیه به تلخی و عصبانیت از نحوه بازی آرژانتین دارم. این تیم باید خیلی خیلی بهتر بازی کند


اسطوره 53 ساله فوتبال آرژانتین درباره بازی این تیم مقابل سوئیس گفت: فکر نمی‌کنم آرژانتین هنوز خودش را به طور واقعی در این جام نشان داده باشد. 

مارادونا که از آغاز جام جهانی هر روز اظهارنظرهای جالب و متفاوتی انجام داده و به ویژه در بازی‌های آرژانتین ناراحتی خود را از عملکرد این تیم نشان داده پس از پیروزی کشورش برابر سوئیس بار دیگر به انتقاد از نمایش شاگردان سابه‌یا پرداخت.

اسطوره 53 ساله فوتبال آرژانتین درباره بازی این تیم مقابل سوئیس گفت: فکر نمی‌کنم آرژانتین هنوز خودش را به طور واقعی در این جام نشان داده باشد. تغییرات مثبت و حرکت رو به جلوی در تیم دیده نمی‌شود. من حسی قوی شبیه به تلخی و عصبانیت از نحوه بازی آرژانتین دارم. این تیم باید خیلی خیلی بهتر بازی کند.

او با تمجید از عملکرد مسی تا این مرحله از جام گفت: مسی واقعا تنهاست. خط ها‌فبک آرژانتین کاملا منفعل کار می‌کند و همه چیز روی دوش مسی افتاده است. اگر او تیم را به جلو نبرد در مرحله بعد حذف آرژانتین خیلی عجیب نخواهد بود.

مارادونا گفت: این نمایشی که تا الان دیده‌ایم تنها 40 درصد پتانسیل واقعی آرژانتین است. هنوز بازیکنانی هستند که نتوانسته اند به زمین بیایند و خود را نشان دهند. بلژیک هم یک مشکل دیگر خواهد بود. اگر آرژانتین بیدار نشود ما کار سختی خواهیم داشت.


کد مطلب: 6442

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdch.kn-t23nkiftd2.html?6442

تيترآنلاين
  http://titronline.ir