تيترآنلاين - اكثر كارمندان يا چاق هستند يا اضافه وزن دارند - نسخه قابل چاپ

اكثر كارمندان يا چاق هستند يا اضافه وزن دارند

13 تير 1389 ساعت 13:01

قائم مقام معاون بهداشتي وزير بهداشت : در اغلب موارد خود كارمندان براي سلامتي خود ارزشي قائل نمي‌شوند و به سلامت خود فكر نمي‌كنند.


تيترآنلاين - قائم مقام معاون بهداشتي وزير بهداشت گفت: BMI يا توده بدني بيشتر كارمندان بالاي 30 است در حالي كه توده بدني طبيعي بايد زير 25 باشد بنابراين اكثر كارمندان يا چاق هستند يا اضافه وزن دارند.

به گزارش تيترآنلاين به نقل از فارس، محمد شريعتي امروز در دومين جشنواره كار سالم و همايش ارتقاء سلامت و ايمني محيط كار كه در تالار ابن سيناي دانشگاه علوم پزشكي تهران برگزار شد، افزود: در گذشته فكر مي‌كرديم كه نبود وسايل ايمني موجب شده است كه كاركنان و كارگران در امنيت و ايمني كامل كار نكنند.

وي گفت: ولي هم اكنون با اينكه بسياري از اين وسايل ايمن در اختيار آنها قرار داده شده است و آموزش‌هاي لازم براي استفاده از آنها را ديده‌اند ولي باز هم مشاهده مي‌كنيم كه كاركنان و كارمندان از وسايل ايمني استفاده نمي‌كنند و اهميتي براي سلامت خود قائل نيستند.

قائم مقام معاون بهداشتي وزير بهداشت اضافه كرد: عدم استفاده از وسايل حفاظت فردي و وسايل ايمني شخصي فقدان نگرش و عدم توجه خود كارگران به سلامت‌شان در اين زمينه موثر است. در اغلب موارد خود كارگران و كارمندان براي سلامتي خود ارزشي قائل نمي‌شوند و به سلامت خود فكر نمي‌كنند.

شريعتي گفت: داشتن استانداردها در محيط كار از اهميت زيادي برخوردار است. نگرش افراد به اين موضوع بايد گسترش پيدا كند. در توليدات بايد استانداردسازي شود و كارمندان به بهداشت حرفه‌اي بايد بيشتر اهميت دهند.

شريعتي افزود: BMI بيشتر كارمندان بالاي 30 است كه اين مي‌تواند نگران كننده باشد زيرا BMI كارمندان بايد زير 25 باشد.


کد مطلب: 535

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcgrn9n4ak9w.pra.html?535

تيترآنلاين
  http://titronline.ir