تيترآنلاين - دولت به جای افزایش قیمت بلیت وسایل حمل و نقل عمومی، مردم را به سفر با اين وسایل ترغیب کند - نسخه قابل چاپ

دولت به جای افزایش قیمت بلیت وسایل حمل و نقل عمومی، مردم را به سفر با اين وسایل ترغیب کند

8 فروردين 1391 ساعت 17:22

دولت باید طرحی برای افزایش سفرهای برون شهری مردم طراحی کند تا شور و نشاط را به خانواده‌ها باز گردانده و باعث کاهش آمار طلاق در جامعه و تحکیم بنیان خانواده شود


عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، تاکید کرد با توجه به افزایش هزینه بنزین در قانون هدفمندی یارانه‌ها دولت باید طرحی برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در سفرها برای مردم طراحی کند. حسین گروسی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به افزایش قیمت بلیت قطار در آستانه سال نو اظهار کرد: با توجه به تصمیم دولت برای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و اصرار بر استفاده شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی شایسته است، دولت برای سفر نوروزی مردم و تشویق آنها برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در سفرها چاره‌ای بیندیشد.

نماینده مردم شهریار، شهر قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به موضوع تحریم‌های مختلف ایران از سوی دشمنان، دولت باید به توسعه راه‌های ریلی و حمل و نقل عمومی روی آورد تا به دستاوردهای انقلاب اسلامی افزوده شود.

وی ادامه داد: دولت باید طرحی برای افزایش سفرهای برون شهری مردم طراحی کند تا شور و نشاط را به خانواده‌ها باز گردانده و باعث کاهش آمار طلاق در جامعه و تحکیم بنیان خانواده شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به افزایش هزینه بنزین در قانون هدفمندی یارانه‌ها دولت باید طرحی برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در سفرها برای مردم طراحی کند بنابراین توصیه می‌کنیم به مردم یارانه سفر پرداخت شود.

به گفته گروسی، دولت به جای افزایش قیمت بلیت وسایل حمل و نقل عمومی، باید مردم را به سفر با وسایل حمل و نقل عمومی ترغیب کند تا به این واسطه، آمار تصادفات جاده ای را کاهش دهد و باعث سر زندگی و افزایش شور زندگی در میان شهروندان شود.


کد مطلب: 4407

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcg.z9trak9tupr4a.html?4407

تيترآنلاين
  http://titronline.ir