تيترآنلاين - اکبر عبدي به احتمال زياد در قسمت سوم «اخراجي ها» حضور نخواهد داشت! - نسخه قابل چاپ

اکبر عبدي به احتمال زياد در قسمت سوم «اخراجي ها» حضور نخواهد داشت!

2 آذر 1389 ساعت 9:46

عبدي از ده نمکي خواسته که به جاي بستن قرارداد مشخص با او، او را در سود نهايي برآمده از اکران فيلم شريک کند، اما ده نمکي هم اين تصميم عبدي را «زياده خواهي» دانسته و قوياً با اين موضوع مخالفت کرده است


تيترآنلاين - اکبر عبدي به احتمال زياد در قسمت سوم «اخراجي ها» حضور نخواهد داشت! بودن يا نبودن؟!
اکبر عبدي، بازيگر باتجربه و در عين حال محبوب سينماي ايران، پس از بيماري اخيرش بشدت از همکاران سينمايي خود و بخصوص تهيه کنندگاني که به قول و قرارهاي خود عمل نمي کنند، گلايه داشت. 

به گزارش تيترآنلاين به نقل از قدس،اين گلايه ها که بيش از همه ناظر بود به شرايط روحي کاملاً خاص عبدي که باعث شده حساسيتهاي اين بازيگر بالا رود، موجب شده اخيراً شايعاتي هم درباره حضور نيافتن اين بازيگر در قسمت سوم «اخراجي ها» به گوش برسد. 

گويي عبدي که به جرأت مي توان گفت، يکي از برگهاي برنده دو قسمت ابتدايي «اخراجي ها» بوده و به مدد بازيهاي في البداهه خود توانسته بود بخش عمده اي از ضعف سناريوي اين دو فيلم و بخصوص قسمت دوم آن را پوشش دهد، از ده نمکي خواسته که به جاي بستن قرارداد مشخص با او، او را در سود نهايي برآمده از اکران فيلم شريک کند، اما ده نمکي هم که مغرورانه خود را صاحب اولين فيلم ميلياردي سينماي ايران مي داند، اين تصميم عبدي را «زياده خواهي» دانسته و قوياً با اين موضوع مخالفت کرده است. 

جالب اينجاست که روابط عمومي «اخراجي ها 3 » نيز هيچ گونه خبري را در اين باره منتشر نکرده، يعني نه آن را تأييد کرده و نه تکذيب و در پاسخ به اغلب رسانه هاي سينمايي به اين پاسخ کلي بسنده کرده که همه چيز طي چند روز آينده مشخص خواهد شد! اين پاسخ گنگ بيش از همه اين ظن را تقويت مي کند که خبر توافق نکردن عبدي با گروه توليد «اخراجي ها 3 » واقعيت دارد و اين بار مخاطبان بايد اين فيلم را بدون اين بازيگر تماشا کنند. 

البته اين وضعيتي بود که مشابه آن در هنگام ساخت «اخراجي ها 2 » هم رخ داد؛ يعني در آن زمان هم اکبر عبدي خواهان درصدي از فروش نهايي فيلم به عنوان دستمزد خود شده بود که در نهايت حبيب ا... کاسه ساز (تهيه کننده فيلم) با بالا بردن رقم قرارداد وي، عبدي را به هر ترتيبي که شده راضي کرد تا در فيلم حضور پيدا کند. 

اکبر عبدي که شهريورماه امسال قدم در 53 سالگي گذاشت، در سريال نوروزي ده نمکي يعني «دارا و ندار» هم حضور نداشت، شايد به اين دليل مشخص که دستمزدهاي پرداختي تلويزيون، اصلاً در حد و اندازه قراردادهاي سينما نيست! حالا بايد ديد «اخراجي ها 3 » بدون حضور عبدي چه از کار در خواهد آمد؟! هرچند بسياري از مخاطبان در يکي دو هفته ابتدايي اکران قسمت سوم اخراجي ها، به خاطر دو قسمت قبلي اين سري هم که شده به تماشاي آن خواهند رفت، اما پس از فروکش کردن تب اوليه، اين کيفيت واقعي محصول است که رخ نموده و باعث امتداد يا عدم امتداد اقبال عمومي به فيلم خواهد بود؛ کيفيتي که در محصولي مثل «اخراجي ها»، به طرز مستقيمي هم به بداهه پردازي بازيگران مرتبط است!


کد مطلب: 1347

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcg.t9qrak9wupr4a.html?1347

تيترآنلاين
  http://titronline.ir