تيترآنلاين - روشهای خشن قابل قبول نیست و جواب هم نمی‌دهد - نسخه قابل چاپ

انتقاد رییس کمیسیون اجتماعی از نحوه جمع آوری ماهواره؛

روشهای خشن قابل قبول نیست و جواب هم نمی‌دهد

14 تير 1391 ساعت 20:22

در مبارزه با ماهواره باید کار ریشه ای حل شود ؛ شمشیر برداشتن و زدن و کوبیدن جواب نمی دهد


در مبارزه با ماهواره باید کار ریشه ای حل شود ؛ شمشیر برداشتن و زدن و کوبیدن جواب نمی دهد ، باید ریشه ای عمل کنیم و بگردیم دنبال ایراد کار ؛ بازنگری در قانون مصوب ماهواره مربوط به کمیسیون فرهنگی است و ما نیز باید مشورتی با این عزیزان داشته باشیم و به یک جمع بندی کلی برسیم .

عبد الرضا عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با اعتدال، با اشاره به قانون مقابله با تجهیزات ماهواره ای گفت: مساله اصلی در مورد مقابله با ماهواره و تهاجم فرهنگی این است که باید تولیدات فهنگی خوبی داشته باشیم و تا وقتی که تولیدات فرهنگی خوبی نداریم ، قطعا آنها به ما غلبه می کنند .

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) افزود: باید برنامه های خوب ، عمومی و محلی داشته باشیم و مطمئنم که مردم از این برنامه ها استقبال خوبی می کنند ؛ این باعث می شود تا مردم سراغ شبکه های ماهواره ای نروند ؛ همانگونه که هم اکنون برخی شبکه های جدید تاثیر محسوسی در این زمینه داشته است. 

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: صدا و سیمای ما باید قوی عمل کند تا مخاطب را جذب کند ؛ تولید برنامه جذاب و خوب باید در دستور کار قرار گیرد و در این صورت مطمئنا اغلب مردم سراغ ماهواره نخواهند رفت اما وقتی صدا و سیما ضعیف است ، مردم سمت ماهواره می روند. 

وی با اشاره به نحوه جمع آوری ماهواره با شیوه های انتظامی افزود: کلا روش های خشن در هیچ جای دنیا قابل قبول نیست و جواب هم نمی دهد ؛ اگر ماهواره ها را اینگونه جمع کنند ، فردا مردم سراغ ابزارهای دیگر نظیر ویدیو و تلویزیون های اینترنتی و ... می روند. 

عزیزی خاطرنشان کرد: در مبارزه با ماهواره باید کار ریشه ای حل شود ؛ شمشیر برداشتن و زدن و کوبیدن جواب نمی دهد ، باید ریشه ای عمل کنیم و بگردیم دنبال ایراد کار ؛ راهکارهای خشن به هیچ وجه قابل قبول نیست. 

وی در خاتمه با اشاره به امکان بررسی قانون مبارزه با ماهواره در مجلس نهم گفت: بازنگری در قانون مصوب ماهواره مربوط به کمیسیون فرهنگی است و ما نیز باید مشورتی با این عزیزان داشته باشیم و به یک جمع بندی کلی برسیم.


کد مطلب: 4901

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcf.xdjiw6d1ygiaw.html?4901

تيترآنلاين
  http://titronline.ir