تيترآنلاين - در صورت عدم اقدام مناسب، شهرهای غربی و جنوبی تخلیه می‌شوند - نسخه قابل چاپ

در صورت عدم اقدام مناسب، شهرهای غربی و جنوبی تخلیه می‌شوند

25 فروردين 1390 ساعت 20:54

عضو کمیسیون انرژی در مجلس گفت: به اندازه کافی با افزایش قیمت برق بر مردم فشار آمده است، اگر دولت راه حلی برای مقابله با پدیده گرد و غبار ارائه نکند شاهد مهاجرت معکوس خواهیم بود.


تيترآنلاين - "عبدالله کعبی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت ، با تأکید بر اینکه پدیده گرد و غبار آبادان به 70 برابر وضعیت مجاز رسیده است، تصریح کرد: روز گذشته با وجود اینکه کولرها روشن بود؛ اما از شدت خاک تنفس به سختی انجام می‌شد و تنها کاری که صورت گرفت این بود که شهر را تعطیل کردند.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تعطیلی شهر نه تنها مشکلی از مشکلات مردم بر طرف نمی‌کند، بلکه وضعیت اقتصادی آنها را به مخاطره می‌اندازد.

این نماینده تأکید کرد: با توجه به اینکه مردم آبادان از آب شرب مناسبی هم برخوردار نیستند، اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، مردم شهر را تخلیه خواهند کرد.

کعبی گفت: به اندازه کافی با افزایش قیمت برق بر مردم فشار آمده است، اگر دولت راه حلی برای مقابله با پدیده گرد و غبار ارائه نکند شاهد مهاجرت معکوس خواهیم بود.

نماینده مردم آبادان اظهار کرد: برای جلوگیری از پدیده گرد و غبار باید در مرزهای کشور مالچ پاشی و درخت کاری کرد که لازمه آن تعامل وزیر امور خارجه با مسئولان کشورهای همسایه به خصوص عراق و عربستان است.


کد مطلب: 2237

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcf.md0iw6d0egiaw.html?2237

تيترآنلاين
  http://titronline.ir