تيترآنلاين - قرص‌های ترک بنزین! - نسخه قابل چاپ

قرص‌های ترک بنزین!

30 شهريور 1389 ساعت 9:17

نويسنده : ارژنگ حاتمي

مژده! مژده! کمربند لاغری مخصوص خودروها هم رسید، با این کمربندها باک خودروی شما کوچیک می‌شه و در نتیجه باک خودروی شما زودتر پر می‌شه


تيترآنلاين - یکی از کارشناسان طنزیمی که چند وقتی است ماشین مدل بالا سوار می‌شود و کمی تا قسمتی مایه‌دار شده است، ضمن طفره رفتن از پاسخ به این سئوال که این همه پول را از کجا آورده‌ای، از ما خواست در عوض یک دیزی مطالب زیر را به عنوان آگهی در این ستون منتشر کنیم. آگهی ایشان به شرح زیر می‌باشد:

«آی موتوردار و ماشین‌دار، زمبیل‌رو بردار و بیار، قرص دارم، قرص «کاهنده سوخت»! با انداختن یه دونه از این قرص‌ها توی باک خودرو، اشتهای خودروی شما کم می‌شه و بنزین کمتری مصرف می‌کنه. این قرص‌ها خیلی پیشرفته بوده و تولید سال 2015 می‌باشد و به همین دلیل هنوز هیچ دانشمندی نتونسته اینا رو کشف کنه!! اینا یه قرص‌های خیلی خفن هستن که چندتا کاربرد رو با هم دارن! از جمله پرکردن جیب افراد سودجویی مثل من!!

مژده! مژده! کمربند لاغری مخصوص خودروها هم رسید، با این کمربندها باک خودروی شما کوچیک می‌شه و در نتیجه باک خودروی شما زودتر پر می‌شه، اما خودرو به همون میزان سابق براتون این ور و اون ور می‌ره!

علاوه بر موارد فوق، قرص‌های ترک بنزین مخصوص ماشین‌هایی که مصرف بنزینشون خیلی زیاده هم رسید! با انداختن این قرص‌ها در باک خودروتون احساس دائمی تنفر از بنزین در خودروی مذکور به‌وجود اومده و شما می‌تونین برای پرکردن باک اون از آب، نوشابه و حتی هوا هم استفاده کنین!»

پس از اظهارات ایشان، یکی از آگاهان گفت:«قرص‌هاي مشهور به كاهنده سوخت مورد تاييد شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي نیست.»، و این کارشناس طنزیمی پس از زدن یک لبخند گفت:«از این گفته‌ی شما می‌توان نتیجه گرفت كه کمربندهای لاغری مخصوص خودروها و ایضا قرص‌های ترک بنزین مورد تایید این شرکت می‌باشد!»


کد مطلب: 983

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcd2s0n6yt0j.a2y.html?983

تيترآنلاين
  http://titronline.ir