تيترآنلاين - تیانا ، خودرویی با ویژگی های برتر - نسخه قابل چاپ

تیانا ، خودرویی با ویژگی های برتر

1 بهمن 1391 ساعت 19:23

قیمت واقعی این خودرو بسیار بالاتر از قیمت فروش فعلی آن است لیکن در جهت ایجاد مزیت رقابتی در مقایسه با خودروهای هم کلاس، این خودرو با قیمتی پائین تر از قیمت واقعی آن عرضه می گردد


به گزارش خبر خودرو، تیانا با کیفیت ترین خودروی کشور، خودرویی است لوکس که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد در طراحی و امور فنی، رقیبی توانمند برای خودروهای وارداتی لوکس و گران قیمت است.

مهندس امیر حسین امیری- مدیر بازاريابي و پيشبرد فروش شركاي تجاري گروه خودروسازي سايپا، افزایش قیمت خودروهای لوکس وارداتی را اجتناب ناپذیر دانست و افزود: پیش بینی می شود، قیمت خودروهای وارداتی همچنان روند رو به رشدی داشته باشد و خودرو تیانا نیز مستثنی نیست چرا که موضوع علاوه بر افزایش قیمت ارز و محدودیت های بین المللی، متاثر از افزایش هزینه های تولید و خدمات پس از فروش نیز می باشد.

وی خودرو تیانا را خودرویی با ارزبری بالا دانست و افزود: تیانا به دلیل اینکه اغلب قطعاتش به صورت CKD است دارای ارزبری بالایی بوده و نوسانات ارز به شدت بر روی قیمت این خودرو تأثیر گذار است.

مهندس امیری تأکید کرد: با توجه به درخواست و تمایل مشتریان، بسته های خدماتی متنوعی در حوزه خدمات پس از فروش برای این عزیزان در نظر گرفته شده و مشتریان گرامی می توانند هنگام خرید این محصول بسته مورد نظر خود را انتخاب کنند که خدمات مورد اشاره روندی رو به توسعه دارد.

وی توسعه آپشن های این محصول در خط تولید را یکی از اقدامات در حال انجام بیان کرد و گفت: براساس تمایل مشتریان آپشن های مورد نظر نیز اضافه خواهد شد که این اقدام توسط شرکت ستکو صورت می گیرد.

مدیر بازاریابی سایپا بحث کلینیک خودروی تیانا و تست جاده را از اقدامات دیگری دانست که در حال حاضر در حال انجام است و قطعا در آینده توسعه بیشتری خواهد یافت.

امیری خاطر نشان کرد: مشتریان در شهرهای مختلف می توانند ابتدا این محصول را تست کرده و پس از شناخت بهتر محصول نسبت به خرید خودرو اقدام کنند.

وی به عزم جدی شرکت پارس خودرو در برنامه ریزی و تأمین قطعات مصرفی این خودروی لوکس در حوزه گارانتی و وارانتی اشاره کرد و افزود: تعداد نمایندگی هایی که خدمات پس از فروش این خودرو درآنها ارائه می شود قطعا در شبکه بیشتر خواهد شد و مشتریان می توانند در کمترین زمان سرویس های لازم را دریافت کنند.

مدیر بازاریابی سایپا خودروهای هم کلاس خودرو تیانا را تماما وارداتی دانست و خاطر نشان کرد: تیانا در کلاس خودرویی E یا همان سدان لوکس بزرگ است که در مقایسه با خودروهای هم کلاس خود از کیفیت مطلوب تری بهره مند است.

وی در خصوص قیمت این خودروی متمایز گفت: واقعیت این است که قیمت واقعی این خودرو بسیار بالاتر از قیمت فروش فعلی آن است لیکن در جهت ایجاد مزیت رقابتی در مقایسه با خودروهای هم کلاس، این خودرو با قیمتی پائین تر از قیمت واقعی آن عرضه می گردد.

امیری سیستم انتقال قدرت CVT)) خودروی تیانا را یکی دیگر از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آن دانست و افزود: این خودرو با دارا بودن این سیستم، امکان انتقال کامل و سریع نیروی محرکه به بالاترین راندمان و حداقل اصطکاک را دارد و تیانا تنها خودروی مجهز به این نوع سیستم انتقال قدرت و پایداری در این کلاس است.

گفتنی است؛ خودروی تیانا از اواسط سال 89 در شرکت پارس خودرو تولید شده و از ابتدای تولید تا کنون به عنوان با کیفیت ترین خودرو کشور همواره در صدر جدول سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار دارد.


کد مطلب: 5465

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcb.0bsurhbasiupr.html?5465

تيترآنلاين
  http://titronline.ir