تيترآنلاين - تخيل جنسي در جامعه بالا رفته است - نسخه قابل چاپ

تخيل جنسي در جامعه بالا رفته است

البرز , 5 مرداد 1390 ساعت 14:03

تخیل جنسی در جامعه نباید به گونه ای باشد که فرد به سمت گناه برود.بزرگترین تخیل جنسی باید نسبت به همسر مشروع که در دوران نوجوانی با او ارتباط داشته ، ایجاد شود.


مصاحبه اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی مرکز اسناد با دکتر ابراهیم فیاض را می خوانید:

با توجه به پدیده ی تجاوز های دسته جمعی اخیر در ۳ منطقه از کشور ، تحلیل حضرتعالی راجع به این جنایات چیست؟و علت اصلی پدید آمدن چنین اتفاقاتی را چه می دانید؟

اولین نکته این است که آیا هر کسی می تواند تجاوز کند؟خیر . هر گز. تجاوز باید به گو نه ای باشد که فرد یا حالت جنون پیدا کند و یا مریض روانی باشد.اصلا هر کسی تحریک نمی شود که به این سادگی تجاوز کند.مگر این که در حد دیوانگی باشد.علتش هم این است که عمل جنسی دو طرفه است و باید هر دو بپذیرند.

در این تجاوز ها که فقط یک طرفه بوده و طرف دیگر اکراه داشته .اینجا چگونه است؟

در اینجا باید طرف مقابل را کتک بزند تا بتواند به آن تجاوز کند. و با این حال این فرد را نابود می کند.چون اصلا آمادگی عمل جنسی را ندارد و در این موارد با خشونت کامل این عمل را انجام می دهد. که این کار از عهده ی هر کسی بر نمی آید و باید بسیار دیوانه باشد.

نظر شما این است که در این سه پرونده ی اخیر هر سه گروه آقایان جنون داشتند؟

بله . هر سه گروه.خیلی دوست داشتم یک نفر با آنها مصاحبه می کرد.

گاهی تخیل فرد آنقدر زیاد می شود که به حالت جنون می رسد. علت این امر افزایش فواره ی جنسی است و همچنین خود آگاهی جنسی که بخاطر افزایش سطح سواد بالا رفته است.

شما خبر دارید که سطح سواد این متجاوزین چقدر بوده است؟

فکر کنیم دیپلم یا پایین تر.

بله. این یعنی اینها آدم های طبیعی هستند.هیچ شعوری در آنها وجود ندارد و فقط تحریک جنسی شدند. مثل یک حیوان.مثل یک الاغ.

این استاد دانشگاه ادامه داد :خیلی جالب است .ما احادیث زیادی داریم که راجع به آمیزش الاغ و گنجشک است.وائمه فرمودند که همچون این حیوانات آمیزش نکنید.

آن طرف خود آگاهی جنسی در رسانه ها ی جنسی به شدت افزایش پیدا کرده است.و این طرف هیچ گونه اطفاء غرایز صورت نگرفته است و نتیجه ی این، هنجار شکنی است.

بعد از قصه ی انتخابات سال گذشته و آشوب هایی که اتفاق افتاد ساختار های اجتماعی آسیب دید.این خود نتیجه ی شهوات بود.قبل از این، نیروی انتظامی به شدت فشار آورد و هر محله ای که بیشتر فشار می آورد سبزها موفق به یارگیری شدند و کار رابیشتر پیش بردند.مثل سعادت آباد.

امروزه در حال گذاراز مرحله ی غریزه ی گرسنگی به غریزه ی جنسی هستیم.ما قبلا یک اشرافیتی در غریزه ی گرسنگی داشتیم ولی الان به اشرافیت غریزه ی جنسی تبدیل شده است.

یعنی افرادی داریم که ۱۷ یا ۱۸ عدد صیغه ای دارند ولی یک نفر هم هست که هیچ کدام از اینها را ندارد.

در کشور مسئله ی رابطه با حیوانات نیز پدید آمده است.مثلا در شمال کشور بحث رابطه با حیوانات چقدر افزایش پیدا کرده است.بنده چیز هایی از مردم برای شمال کشور می شنوم که بسیار خنده دار است.مثلا نزدیکی با اسب و یا سگ وگربه و یا هر چیز که شما فکرش را بکنید.

ما داریم به کجا می رویم؟؟؟

اسلام گفته اگر یک نفر با حیوان آمیزش کرد آن حیوان را به شهر دیگر تبعید کنید.این چیز ساده ای نیست.چون انقدر مسئله ایجاد می کند که نباید اینجا باشد.چون یک نفر یا چند نفر دیگر نیز به این حیوان تجاوز خواهند کرد.

مثل یک زن فاحشه که اگر در یک منطقه باشد احتمال تجاوز به او بسیار زیاد است.

این به خاطر تخیل جنسی است.ما باید فکری به حال تخیل جنسی بکنیم.یک زن فاحشه خطر جنسی بسیار زیادی دارد.

موقعی که در خیابان ایستاده است همه به این دید به وی نگاه می کنند که با این زن می شود رابطه برقرار کرد و تخیل ها در رابطه با او خواهد آمد.

این جامعه شناس برجسته ی کشور افزود:متاسفانه ما این ساختار های جنسی را در نیاورده ایم.

تخیل در جامعه به شدت بالاست و هر چه تخیل بالا برود ، و شما فاصله ی جنسی بیشتری را ایجاد کنید تخیل بیشتر می شود.مثل مسئله ی تفکیک جنسیت در دانشگاهها که این جامعه را به شدت تحریک می کند.

این یعنی دختر و پسر فاسد هستند.خوب الان تجاوز هم جنس ها هم زیاد است .با این می خواهید چه کار کنید؟آیا تفکیک مرد از مرد انجام می دهید؟؟

جز ارضاء مسائل جنسی که تحریک جنسی بوجود نیاید . آن هم بصورت مشروع که گناه نباشد. و همچنین در سنین پایین که خاطرات جنسی با گناه نباشد.

اگر فردی خود ارضایی کرد و خاطره ی خوشی های لذت جوانی با خود ارضایی باشد ، ازدواج هم که بکند باز سراغ خودارضایی می رود.ما در این مورد آمار های زیادی داریم.

کسی که در جوانی لواط کند و خاطره ی خوشی های جوانی با لواط باشد بعد ازدواج هم سراغ لواط می رود.چون خاطره ی جوانی به شدت در تخیل جنسی تاثیر دارد.هر گونه روابط جنسی در دوران جوانی حافظه ی جنسی درست می کند.و تخیل جنسی شکل می دهد.ولو تجاوز با چشم و زبان.مثل جک های جنسی.این جک ها روی خود عمل جنسی است نه فرهنگ جنسی.

علتش این است که الان خود مسئله ی جنسی درحال حاد شدن است. و به شدت تخیلی می شود.الان تخیل جنسی به شدت در حال اوج گرفتن است..خود این جک ها تخیل ایجاد می کند.بسترش هم خشونت های اجتماعی و سیاسی است که باعث می شود این مسئله به وجود بیاید.

مهم ترین ارضاء جنسی در خانه است و نه در خیابان.حتی غیر مشروع. فکرکنم اگر فاحشه ها به جای این که در خیابان باشند ، تلفن هایشان باشد بهتر است.خوب اگر این ها در خانه باشند ، دیگر به من هیچ ربطی ندارد که چه کسی در خانه رفته است!

ما باید کاری کنیم که گناه پنهان شود. گناه نباید ظاهر شود.چون خود گناه تحریک جنسی ایجاد می کند

چرا ما در خانه ی مردم می ریزیم و سرک می کشیم که چه کسی عرق می خورد یا زنا می کند؟؟

تا صورت بیرونی آن در نیاید و در جامعه نیاید، نباید حد جاری شود.

مثلا نیروی انتظامی آنتن ها را جمع می کند.خوب مردمی که آنتن ندارند می گویند برای چه جمع کردند؟خوب حتما یک خبری هست!آنها هم می روند آنتن می خرند.

در جلسه ی شورای فرهنگ عمومی گفتند این حرکت فایده ای ندارد.

تخیل جنسی در جامعه نباید به گونه ای باشد که فرد به سمت گناه برود.بزرگترین تخیل جنسی باید نسبت به همسر مشروع که در دوران نوجوانی با او ارتباط داشته ، ایجاد شود.

مثلا اگر پسر ها ی ۱۹ یا ۱۸ ساله در خط ازدواج بیفتند ، چه کسی لواط می کند؟؟

با توجه با کمبود شغل و مسکن مناسب چگونه انتظار دارید که جوانان و یا نوجوانان به سمت ازدواج بروند؟

اگر خانواده ها شروع کنندازدواج جوانان را تقویت کنند کار تمام است.

این فرزندی که زن گرفته است، چقدر دنبال اشتغال می رود؟!

و بر عکس.اگر اشتغال زیاد بشود چه کسی گفته است ازدواج ها زیاد می شود؟

بنده با آقای بذرپاش صحبت می کردم و ایشان به من می گفتند موقعی که در سایپا مدیر عامل بودم، مهندس هایی داشتیم که ماهانه حقوق ۷ یا ۸ ملیونی می گرفتند.ولی مجرد بودند.وقتی بهترین دختر ها رابرای فردی می برند، مگر دیوانه است که ازدواج بکند.هر وقت هم سیر شد به ارمنستان و دبی و اروپا سفر می کند.

شما خاطرات جنسی جوان را با جوان ببند. و بعد سن ازدواج به شدت پایین می آید.نباید خاطرات جنسی انسان با گناه بسته بشود.تمام روان شناسان گفته اند احتمال این که افرادی که قبل از ازدواج رابطه ی جنسی دارند ،بعد از ازدواج هم ادامه پیدا کند،۹۰ درصد است.و آن ده درصد هم استثنایی است.

یعنی اگر کسی قبل از ازدواج ،صیغه بکند، بعد از ازدواج نیزاین کاررا ادامه می دهد.ما این هاراخبر داریم و موثق می گوییم.

این ساختارهاست که کار را به شدت زار می کند.تخیلات جنسی به شدت در حال اوج گرفتن است.اخلاق در حال جمع شدن است.خشونت های جنسی نیز در حال افزایش است.آخرین مرحله ی خشونت عمل جنسی است. و این برای آدم های بی سواد است.آدم های با سواد و با کلاس خشونت های جنسی زبانی زیادی دارند.آدم های بی سواد خشونت های جنسی جسمی انجام می دهند و آدم های با سواد خشونت های جنسی زبانی.

ایشان در ادامه بیان کردند:آدم های بی سواد تجاوز جنسی می کنند و آدم های با سواد تجاوز زبانی.(جک های رکیک راجع به خود عمل جنسی)و همچنین تجاوز جنسی چشمی.خیره نگاه کردن یک تجاوز جنسی است.و حال جامعه در حال عادت کردن به این نوع تجاوز است.

یک نکته ی دیگر که باید به آن متعرض بشوم این است که این ها چگونه در مقابل یکدیگر تجاوز کردند؟ تجاوز باید یک نفری باشد.چرا جمعی؟

چرا همه لخت می شوند و این کار را در برابر یکدیگر انجام می دهند؟احتمالا این ها هیچ حیایی نسبت به یکدیگر نداشتند!و اینها به بی حیایی کامل رسیدند! چه بسا بین خودشان هم ارتباطات جنسی بوده! و چه بسا رابطه ی هم جنس بازی باهم داشتند.

روی این ها باید کار کنیم.این ها همه عقده های جنسی است که دارد جمع می شود.و یک فکر اساسی راجع به این عقده ها باید بکنیم.

اشرافیت جنسی به شما چی می گوید؟می گوید کلاس داشته باش.هر رابطه ی جنسی نه.هر خانواده ای نه.
شعر های جنسی هم به شدت بالاست.

جمال زاده و منوچهر دامغانی و سعدی و ... همه هزلیات دارند.این ها چیز هایی است که به ما رسیده و در بین عامه چقدر فراوان است.

شما برای حل این معضلات چه راهکاری پیشنهاد می کنید؟

ازدواج در سن پایین.

خانواده ها کمک کنند به جوانان.

کسی که مجرد است هیچ تعهد به مسائل اجتماعی ندارد.اگر پدر به یک مجرد کمک کند می گوید وظیفه ی پدرم بوده است ولی اگر همین کمک به فرد متاهل باشد می گوید چه پدر مهربانی!!

وقتی فرد ازدواج کرد تنها فعالیت اقتصادی اش می ماند که آن هم به دنبالش می رود.اینجا طرف تا دبی و سنگاپور برا پول درآوردن می رود.و دیگر مثل دوران مجردی نیست که پولهاش را خرج کند ودست از پا درازتر بر گردد.

اگر کسی آمیزش و مطالبه ی جنسی داشته باشد دیگه سراغ اعتیاد هم نمی رود.اصلا اعتیاد برای چیست؟برای پارتی و رابطه جنسی! و کسی که خانمش هر شب در کنارش هست دیگر سراغ اعتیاد نمی رود.
من پایان نامه ای داشتم که جوانهای متاهل هر روز عمل جنسی داشتند.خوب کسی که هر روز عمل جنسی انجام می دهد، دیگر دنبال چه چیزی است؟غذا می خورد و کیف هم می کند.

آیا شما واقعا اعتقاد دارید که ریشه اعتیاد مسائل جنسی است؟

بله.امتحان کنند.کدام متاهل وقتی خانواده کمکش می کند،پدر و مادر کمکش می کند، حاضر است برود دنبال اعتیاد؟؟؟

اینها کار می خواهد!

نا به هنجاری های اجتماعی، خشونت های اجتماعی و اشرار کی بوجود می اد؟وقتی که اینها مجرد هستند.نه موقعی که متاهل هستند.

شما خانواده را مبدا مسائل اجتماعی بگذار باقی مسائل حل است.

در پرونده های تجاوز اخیر مقصر اصلی را که می دانید؟؟

هیچ کس.اینها ساختار های اجتماعی است دیگر.تا کی می خواهید دنبال کنش گر باشید؟من ساختار را گفتم.
الان دکتر مجد و چند تن از اساتید دانشگاه تهران، آموزش ابتدایی جنسی را در داروخانه گذاشته اند.فروش میلیاردی داشته است.این یعنی جامعه ی ما فقر جنسی دارد. جهل جنسی دارد.لافقرکالجهل.

خاطرات جنسی تو ایران دارد پدر در می آورد. حافظه ی جنسی دارد پدر در می آورد.

اعتماد به نفس تمام آدم ها ازبین رفته است.احساس گناه در از بین رفتن اعتماد به نفس خیلی وحشتناک است.

هر جوانی را می بینی می گوید من یه خلافی کردم.من بد کردم.چقدر گناه بد است.تمام اعتماد به نفس آدم را از بین می برد وآدم احساس ذلت و نکبت می کند.

یک مقدار اعتماد به نفس را با گناه نکردن بالا ببریم.چون گناه پستی و لئانت می آورد. آدم لئین و پست نسبت به دیگران ظالم می شود.آدم قساوت قلب پیدا می کند.خوب گناه نباشد تمام اینها حل می شود.

بدترین گناه ،گناه فرج است.اگر ما قصه ی فرج رادرست کنیم ، بطن هم درست می شود.

الان کسی که خانه دارد همه می خواهند کمکش کنند ولی از لحاظ مالی به یک مجرد کمک نمی کنند.در تهران چقدر مساجد، خانواده ها را می گردانند.حداقل خوراک و پوشاک این ها را تامین می کنند.این صدقه ها همین جا می رود.

اگر شهوت فرج ارضاشود شهوت بطن هم ارضا می شود.دین هم که داخلش شهوت است و نیاز انسان دین است، کلا تامین می شود.

هرچه شما شکم و فرج را تامین کنی، دین داری بیشتر می شود.گناه کمتر می شود.مخصوصا فرج.همه ی مشکل فرج است.

حالا اگر کسی خواست گناه بکند و ما زنی الا شقی.

پس ۱- سیستم ازدواج دائم ۲- سیستم ازدواج موقت. که این مورد برای مشکل داران متاهل است.یا زن مطلقه است.یا مرد مرده است.یا مرد طلاق گرفته است.اینجاها ازدواج موقت می آید .

تاحالاشده از زن مطلقه که اهل ازدواج موقت است، بپرسیم که مرد مجرد بهتر است یا متاهل؟

چون فرد مجرد فقط می خواهد شهوتش را دفع کند و برود.ولی مرد متاهل، زن را می فهمد و می شناسد. اتفاقا ازدواج موقت برای مجرد ها نیست. برای متاهل هاست.

مثلا طرف از زنش ارضا نمی شود.خوب چه می شود کرد؟

آیا برود طلاق بدهد؟ همدیگر را بکشند؟ خیلی خوب، می رود سراغ ازدواج موقت.چون غالبا شهوت مردان تا آخر عمرشان هست.بر عکس زنان.

تحلیل شما برای واقعه ی قتل آن دانشجوی دختر در زیر پل مدیریت چیست؟

سکس جنون می آورد.تخیل می آورد.چرا ما ها به اینجا می رسیم.بخاطر تخیل.آن پسر، دختر را بتی در ذهنش کرده بود که اگر به آن نرسد دنیا تمام است.و باید اورابکشد و بعد خود را بکشد.اگر مثل آمریکایی ها اسلحه داشت خودش را نیز می کشت.
به عنوان آخرین نکته باید بگویم ما الان آمار های تعداد لواط و تجاوز را نداریم.به ما این آمار ها را نمی دهند.ولی حدس ما این است که این مسائل دارد زیاد می شود.مثلا حدس می زنیم که در خوابگاهها ی دانشجویی این مسائل در حال افزایش است.

باید آمار تمام شهرها دربیاید تا بشود راحت تحلیل کرد.

با تشکر از این که وقت خودرادر اختیار ما قرار دارید.


کد مطلب: 2845

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdca.ynuk49nam5k14.html?2845

تيترآنلاين
  http://titronline.ir