نتانیاهو : ایرانیان همه چیز را به دست آورده‌اند بدون این که هزینه‌ای پرداخت کنند

17 آبان 1392 ساعت 18:45

نتانیاهو با بیان این که این توافق احتمالی بدترین توافق خواهد بود، ادامه داد: اسراییل این توافق را رد می‌کند


وزیر امور خارجه آمریکا پیش از شرکت در مذاکرات ایران و 1+5 در ژنو با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره مساله ایران و مذاکرات دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه نیویورک تایمز، جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا که قرار است برای حضور در مذاکرات ایران و 1+5 در ژنو به سوییس سفر کند پیش از سفر به سوییس در فرودگاه تلاویو با بنیامین ناتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار و گفت‌وگو کرد.

نتانیاهو پس از دیدار با کری با اشاره به احتمال توافق ایران با 1+5 گفت: ایرانیان همه چیز را به دست آورده‌اند بدون این که هزینه‌ای پرداخت کنند. اکنون همه اتفاقات براساس خواسته آن‌هاست.

نتانیاهو با بیان این که این توافق احتمالی بدترین توافق خواهد بود، ادامه داد: اسراییل این توافق را رد می‌کند.

او اعلام کرد که این نگرانی خود را با کشورهای منطقه در میان می‌گذارد. اسراییل از این توافق تبعیت نمی‌کند و هر کاری را برای دفاع از خود، امنیت و مردمش انجام می‌دهد. 

به گزارش مهر او همچنین دیروز در توییت دیگری نوشته بود: اگر اخبار رسیده از ژنو درست باشد، این معامله قرن (به سود) ایران است.

البته نتانیاهو در آخرین توییت خود، به نقل از جان کری نوشت که «معامله نکردن بهتر از یک معامله بد داشتن است.» و در ادامه آورد: «من او را به امضا نکردن یک معامله بعد تشویق می کنم.»کد مطلب: 6247

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdca.ynik49nu05k14.html?6247

تيترآنلاين
  http://titronline.ir