تيترآنلاين - هاشمی رفسنجانی : نباید با لجاجت بر روی افکار افراطی جوانان را در تنگنا قرار داد - نسخه قابل چاپ

هاشمی رفسنجانی : نباید با لجاجت بر روی افکار افراطی جوانان را در تنگنا قرار داد

2 مرداد 1392 ساعت 22:31

نباید با لجاجت بر روی افکار افراطی که نه تنها ضروری نبوده بلکه اصالتی هم ندارند، پافشاری‌کرده و جوانان را در تنگنا قرار داد و تصویر غلطی از اسلام ارائه دهیم.


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه همه ما مسئول حفاظت از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستیم، گفت: نباید با لجاجت بر روی افکار افراطی پافشاری‌کرده و جوانان را در تنگنا قرار داد.
نسخه قابل چاپ
به‌گزارش تسنیم، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار سرمربی تیم استقلال و جمعی از پیشکسوتان و دست‌اندرکاران حوزه ورزش، قهرمانی‌ها اخیر تیم‌های ملی فوتبال و والیبال را به ملت ایران و جامعه ورزشی کشور تبریک گفت.
وی افزود: ورزش راه مناسبی است که مردم به ویژه قشر جوان می‌توانند در پناه آن به رشد و کمال مطلوب دست یابند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: در دنیای معاصر، ورزش پدیده‌ای است که در بین تمام اقشار مردم جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.
هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اینکه همه ما مسئول حفاظت از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستیم، گفت: نباید با لجاجت بر روی افکار افراطی که نه تنها ضروری نبوده بلکه اصالتی هم ندارند، پافشاری‌کرده و جوانان را در تنگنا قرار داد و تصویر غلطی از اسلام ارائه دهیم.
وی با اشاره به روند پیروزی انقلاب و تأسیس نظام جمهوری اسلامی که در تاریخ بی‌سابقه است، افزود: مردم با حضور و انتخاب خود در 24 خرداد نشان دادند که نظام ما یک نظام دستوری نبوده و در پی تغییر در روند اجرایی کشور هستند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تأکید کرد: امروز نمی‌توانیم این خواست مردم را نادیده بگیریم و حراست از این حرکت مردمی وظیفه همه متفکران، صاحب‌‌نظران و افرادی است که با بدنه جامعه و جوانان سروکار دارند.
در این دیدار که اعضای هیئت امنای مسجد همت شمیران نیز حضور داشتند، دکتر ملکی، مهندس سعید فائقی، امیر قلعه‌نوعی و محمد جمعه‌ای مشاور تیم پرسپولیس و همچنین تنی چند از حاضران به بیان نقطه‌نظرات خود در خصوص مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پرداختند.


کد مطلب: 5969

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdca.inmk49noo5k14.html?5969

تيترآنلاين
  http://titronline.ir